MÖBLER / Skåp & hyllor / Kabinettskåp 5511661
nr 551 1661
Kabinettskåp
1880-tal, Ek, längd: 101, djup: 47, höjd: 153
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:52:45
750 kr
850 kr
1.000 kr